Do każdego zakupionego projektu w okresie od 01.01.2012 do 31.03.2012 dodajemy
Voucher Rabatowy na pobyt w luksusowym apartamencie w Sand Hotel **** SPA&Wellness w Kołobrzegu.

wyszukiwanie zaawansowane

Projekt domu z poddaszem LK&430

PDJ-0222
Projekt domu z poddaszem
Cena brutto: 2 310,00 PLN
Oblicz ratę kredytu
Nazwa projektu:LK&430
Pow. użytkowa:153,44 m2
Pow. zabudowy:188,65 m2
Kubatura:559,00 m3
Kąt nachylenia dachu:40o
Wysokość budynku:8,81 m
Min. szerokość działki:25,50 m
Min. długość działki:24,60 m
Dach:czterospadowy
Garaż:jest
Ilość pokoi:4
Termin realizacji:4 - 10 dni roboczych
Porównywarka cen dla budujących - NOWOŚĆ!
Projektował: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Dodaj do schowka
drukuj
Opis projektu
Klasyczny dom jednorodziny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Bryła budynku przekryta jest 4- spadowym dachem, który wzbogacony jest dwoma okazałymi portykami w części wejściowej i ogrodowej. Od frontu zaprojektowano dwustanowiskowy garaż, połączony z częścią mieszkalną pomieszczeniem gospodarczym. Przez sień wchodzimy do hallu skąd kierujemy się do dużego pokoju dziennego, kuchni, łazienki , siżarni i pralni z kotłownią. Na poddaszu znajdują się: 3 sypialnie, łazienka i dwie duże garderoby.
Technologia i koszty budowy

Ściany:
Ściany zewnętrzne zaprojektowano z pustaków ceramicznych typu "Porotherm" gr.36 cm + styropian grub. 6 cm.
Stropy:
Stropy żelbetowe.
Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym na siatce z włókna szklanego, cokoły budynku obłożone kamieniem naturalnym ciętym, stolarka drewniana w kolorze brązowym.
Dach
Konstrukcja dachu drewniana docieplona wełną mineralną gr.17 cm. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną karpiówką w kolorze czerwonym.