Do każdego zakupionego projektu w okresie od 01.01.2012 do 31.03.2012 dodajemy
Voucher Rabatowy na pobyt w luksusowym apartamencie w Sand Hotel **** SPA&Wellness w Kołobrzegu.

wyszukiwanie zaawansowane

Projekt domu z poddaszem Oliwia

PDJ-2933
Projekt domu z poddaszem
Cena brutto: 2 100,00 PLN
Oblicz ratę kredytu
Nazwa projektu:Oliwia
Pow. użytkowa:177,00 m2
Pow. zabudowy:153,00 m2
Kubatura:600,00 m3
Kąt nachylenia dachu:45o
Wysokość budynku:8,30 m
Min. szerokość działki:27,70 m
Min. długość działki:17,10 m
Dach:dwuspadowy
Garaż:jest
Ilość pokoi:5
Termin realizacji:4 - 10 dni roboczych
Porównywarka cen dla budujących - NOWOŚĆ!
Projektował: arch. Marek Oczkowski
Dodaj do schowka
drukuj
Opis projektu

Oliwia jest wygodnym, reprezentacyjnym domem z użytkowym poddaszem i wbudowanym jednostanowiskowym garażem, przeznaczonym dla 4-6 osobowej rodziny. Dom został zaprojektowany z wjazdem od węższej strony budynku oraz z wejściem głównym w centralnej części budynku. Bryła budynku przykryta dwuspadowym dachem z lukarnami, jest prosta, ale atrakcyjna wizualnie.



Część dzienna na parterze składa się z przedsionka, hallu, wc, wygodnej kuchni, otwartej jadalni i salonu kominkowego otwartego na ogród. Oprócz garażu i kotłowni, od frontu zlokalizowano przestronny pokój z własną łazienką i garderobą, który może być wykorzystywany jako pokój gościnny lub sypialnia dziadków- przy koncepcji domu dwupokoleniowego. W centralnej części zaprojektowano wygodną klatkę schodową, która będzie urozmaicała i wzbogacała wnętrze domu.



Część nocną na poddaszu tworzą: trzy duże i jasne sypialnie, w tym jedna z własną garderobą, i łazienką, wygodna łazienka oraz garderoba ogólnodostępna. Sypialnie zlokalizowne przy ścianach szczytowych posiadają przeszklone drzwi wychodzące na balkon lub taras.



Istnieje możliwość innego podziału zarówno parteru jak i poddasza. Dom można zrealizować z garażem dwustanowiskowym, istnieje wersja z wjazdem od szerszej strony budynku.



Projekt dostępny także w lustrzanym odbiciu.

Technologia i koszty budowy
Ściany:
Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej ściany dwuwarstwowej z bloczka gazobetonowego grubości 24cm, docieplonej styropianem ze stropem gęstożebrowym.
Wykończenie:
Elewacje wykonano z tynku strukturalnego z okładzinami klinkierowymi, cokół tynkowany lub z cegły klinkierowej. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Dach
Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną lub cementową.