projekty@kreodom.pl
#Wnętrza 14 czerwca 2024

Chcesz, żeby domowe porządki przestały ci się kojarzyć z przykrym obowiązkiem? Grunt to zaopatrzyć się w odpowiedni odkurzacz, który ci w tym pomoże! W wielu domach prawdziwą rewolucję zaprowadziły odkurzacze bezprzewodowe, zwane inaczej pionowymi. Są lekkie, łatwo suną po podłodze, a odpowiednio przechowywane - są zawsze pod ręką! Jednymi z najlepiej ocenianych propozycji są urządzenia marki Electrolux. Zobacz, jaki odkurzacz wybrać, by posłużył ci długo po zakupie!

Odkurzacz pionowy - dlaczego warto?

Odkurzacz bezprzewodowy to urządzenie, które sprawi, że przestaniesz odkładać porządki na później. Zawsze na wierzchu, zawsze gotowy do działania. Wystarczy tylko włączyć i od razu można zbierać kurz lub zabrudzenia. Odpada wyciąganie urządzenia z szafki lub pawlacza, rozwijanie kabli, a później przepinanie sprzętu z jednego gniazdka sieciowego do drugiego. Odkurzanie przestanie być odrębną pozycją w grafiku obowiązków - będziesz to robić mimochodem, bez większego zastanowienia. Niektóre odkurzacze pionowe są wyposażone w dodatkową funkcję sprzątania na mokro, większość zaś ma odłączany moduł ręczny, dzięki któremu zbierzesz kurz z kanapy, samochodowej tapicerki lub regału na książki.

Czy sam odkurzacz pionowy wystarczy, by poradzić sobie z porządkami w domu? Coraz więcej osób decyduje się na dodatkowy zakup robota sprzątającego. Wtedy odkurzacz automatyczny odpowiada za gruntowne porządki, a bezprzewodowy - pozwala ci sprzątać na bieżąco, na szybko pozbywając się zabrudzeń.

Na jakie parametry zwracać uwagę, rozglądając się za modelem pionowym? Porównując dostępne propozycje, przyjrzyj się przede wszystkim:

- mocy urządzenia;

 • wadze sprzętu;
 • czasowi pracy na pełnej baterii;
 • czasowi ładowania;
 • dostępnym trybom;
 • dodatkowym funkcjom;
 • pojemności zbiornika na kurz;
 • łatwemu sterowaniu;
 • poziomowi hałasu;
 • końcówkom dostępnym w zestawie;
 • sposobie przechowywania;
 • atrakcyjnemu wzornictwu.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, kupując odkurzacz bezprzewodowy? Najtańsze modele marki Electrolux kupisz za mniej niż 1000 zł. Najbardziej zaawansowane z kolei to wydatek przekraczający 2000 zł. Jak widzisz, łatwo znajdziesz opcję na każdą kieszeń!

Polecane odkurzacze pionowe Electrolux - najlepsze modele

Zwróć uwagę nie tylko na parametry techniczne specyfikacji, ale również na opinie użytkowników. To ważna informacja o tym, jak odkurzacz sprawuje się jakiś czas po zakupie. Masz wówczas pewność, że będzie działał sprawnie i bezawaryjnie! Zobacz modele, które cieszą się dużą popularnością!

 • ELECTROLUX ES52CB21DB Well Q7 - sprzęt za ok. 1000 zł, który sprawdzi się w każdym domu. Na pełnej baterii działa do 50 minut. Z kolei czas ładowania wynosi ok. 4,5 godziny. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,3 l. Spodoba ci się łatwe czyszczenie szczotki, czyli Brush Roll Clean - specjalny nóż wycina splątane włosy z rolki!
 • ELECTROLUX TURBO ULTIMATE 700 DRIVE EP71U142XN - dobrze oceniany model za niespełna 1900 zł. Na pełnym ładowania działa do 40 minut. Docenisz odświetlenie LED DustSpotter - dzięki temu rozwiązaniu zawsze zauważysz kurz, którego szybko pozbędziesz się z omawianym odkurzaczem. Urządzenie waży 2,2 kg, a pojemność zbiornika na kurz wynosi 0,4 l.
 • ELECTROLUX EP81HB25WU seria 800 - propozycja dla wymagających za ok. 2500 zł. Czy warto? Zdecydowanie tak! Urządzenie bowiem nie tylko odkurza, ale również mopuje - pomoże ci skutecznie pozbyć się uciążliwych plam z podłóg. Sprzęt waży 2,9 kg, a zbiornik na kurz ma pojemność 0,4 l. Na pełnym akumulatorze odkurzacz pracuje do 60 minut.

Znasz już popularne modele, które są wysoko oceniane przez kupujących. Możliwości jest jednak więcej! Odkryj wszystkie odkurzacze pionowe Electrolux w sklepie MediaMarkt, porównaj je i wybierz, który stanie się twoim sprzymierzeńcem w dbaniu o czysty dom.